אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

שבוע החינוך בהרצליה: התושבים במפגש ישיר עם העשייה החינוכית בעיר

שפע פעילויות ואירועי מדע, תרבות, נוער ספורט ובריאות לכל המשפחה
3-10 במאי ברחבי העיר
23/04/2013
שבוע החינוך בהרצליה: התושבים במפגש ישיר עם העשייה החינוכית בעיר (הגדל)


דרך ייחודית להיחשף לעשייה החינוכית העשירה בהרצליה מוצעת לתושבי העיר, במסגרת "שבוע החינוך" שיתחיל ביום שישי ויימשך לאורך כל השבוע הבא.

 


 

 

 

הירשמו
לדיוור הישיר

     

הצטרפו
לפייסבוק העירוני
בשבוע זה, שיהיה גדוש בפעילויות ובאירועים, יהיו בין השאר הרצאות ומפגשים להורים בנושאי התמודדו עם מתבגרים, הפרעות קשב, תרפיה ועוד, דיונים סביב שולחנות עגולים, יום פתוח בנושא מדעים, צפייה בסרטים של תלמידי מגמת קולנוע, למידה משותפת בנושא מנהיגות, ערבי הוקרה לצוותים חינוכיים במוסדות החינוך, טיולים ועוד. כמו כן ישולבו בו מיצגים, תערוכות ומופעים של בני נוער.

בנוסף, ייערכו בבתי הספר בשבוע זה סדנאות ופעילויות ברוח שבוע החינוך. כך למשל, יתקיימו תערוכות תלמידים בעקבות מצעד הספרים, הצגת עבודות חקר ופרויקטים של תלמידים, יצירות מחומרים ממוחזרים, חידונים, שיעורים מתוקשבים פתוחים, ייערך "ק"מ של תרבות" – מיזם תרבותי, תלמידי מגמות מוסיקה ותיאטרון יציגו תוצרי עשייה אמנותית ועוד.

שבוע החינוך בגיל הרך ייערך בהשראתו של המחנך הדגול יאנוש קורצ'אק, ובין השאר יתקיים מפגש של צוותי חינוך עם חניך של קורצ'אק. כמו כן, הגננות והסייעות יעבירו בגנים תוכנית למידה במגוון נושאים. לשפע האירועים הללו יתלוו פעילויות בנושא אורח חיים בריא וקידום הבריאות.

יהונתן יסעור, ראש עיריית הרצליה: "שבוע החינוך הוא הזדמנות נפלאה עבור תושבי העיר להתרשם בצורה ישירה מעושר העשייה החינוכית העירונית ומהיקפיה הנרחבים. אנו בעירייה משקיעים הרבה מאוד מחשבה ומשאבים, הן בתכנים ובערכים החינוכיים והן בסביבה הלימודית, ואני שמח שיש לכך תוצאות".

 לחצו לצפייה בתוכנייה המלאה
(חלק מהאירועים פתוחים לקהל הרחב)


 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525