אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

הישג לתלמידי חטיבת 'זאב': מקום ראשון בתחרות ארצית ליזמים צעירים

תלמידי כיתה ט' בחטיבה פיתחו ערכה להנבטת שעועית המשולבת עם סמארטפון.
בחודש הבא ייסעו ללונדון כדי לייצג את המדינה
12/06/2013
הישג לתלמידי חטיבת 'זאב': מקום ראשון בתחרות ארצית ליזמים צעירים (הגדל)


חט"ב 'זאב' בהרצליה ממשיכה לעודד יזמים צעירים ולהוביל אותם להישגים: 14 תלמידי כיתה ט' בחטיבה זכו השבוע במקום הראשון בתחרות ארצית ליזמים צעירים. הקבוצה שזכתה תיסע לייצג את המדינה בלונדון בחודש יולי. זוהי התקדמות ממשית, לאחר שבשנה שעברה זכו תלמידי החטיבה במקום השלישי בתחרות ארצית של יזמים צעירים.הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוניהמוצר שהיזמים הצעירים מחט"ב זאב פיתחו השנה הוא שילוב של טבע וטכנולוגיה.
זוהי ערכה המיועדת לילדים ובה פולי שעועית, אדמה, כלי פלסטיק שקוף חד פעמי והוראות הנבטה. הילד אמור לשתול את פולי השעועית באדמה בתוך כלי הפלסטיק ולצפות בגדילת הצמח, תוך כדי טיפול בו.

על האריזה מודבקת מדבקת ברקוד, אותה צריך לסרוק בעזרת סמארטפון. נפתחת אפליקציה, אותה פיתחו היזמים, ואליה ניתן להעלות תמונות של הצמח בשלבי התפתחותו השונים, לשתף ולהשתתף עם אחרים בחוויות שלך. כמו כן מצויים באתר תכנים חינוכיים בנושאים ירוקים וניתן להיכנס לדף הפייסבוק של הקבוצה.

בדרך זו הילד לומד מאין מגיע האוכל וכן מגלה אחריות וסבלנות.

חברי הקבוצה פעלו בהנחיית שרונה כפיר, מורה מבית הספר, המנחה העסקי עומרי כהן, בוגר המרכז הבין תחומי וסטודנטיות מלוות עדן סוריאנו ונופר ישכרוב, מהמרכז הבין תחומי.

ראש עיריית הרצליה, יהונתן יסעור: "ההישג המרשים של חטיבת זאב הוא ביטוי להשקעה הרבה שלנו בפיתוח מצוינות ויצירתיות בקרב תלמידינו. זאת לאור תפיסתי כי החינוך הוא מנוע הצמיחה והקידום החשוב ביותר עבור בני הנוער, ועבור כולנו כעיר וכחברה".מצ"ב תמונה: חברי קבוצת היזמים עם הערכה שפיתחו
צילום: דוברות העירייה

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525