אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               

היענות גבוהה למיחזור זכוכית בהרצליה: תושבי הרצליה העבירו 8.5 טונות זכוכית לפחים הסגולים

הנתון המרשים מצטרף להישג קודם: המקום הראשון במיחזור פסולת בין ערי מחוז ת"א
2/07/2013
היענות גבוהה למיחזור זכוכית בהרצליה: תושבי הרצליה העבירו 8.5 טונות זכוכית לפחים הסגולים (הגדל)


תושבי הרצליה ממשיכים לגלות מודעות גבוהה בנושא המיחזור: בפינוי ראשון של מיכלי הזכוכית נאספו בעיר כ-8.5 טונות מיכלי זכוכית, שהתושבים הניחו בפחים הסגולים המיועדים למוצרי זכוכית בלבד.

 


הירשמו
לדיוור הישיר

  

הצטרפו
לפייסבוק העירוני


 

ריכוז מיכלי הזכוכית בפחים הסגולים מתקיים בהרצליה כחודש בלבד, מאז שהעירייה הציבה ברחבי העיר 50 פחים ייעודיים לזכוכית, והכמות שנאספה עולה על הציפיות וההערכות המוקדמות.

כידוע, הזכוכית מתכלה רק אחרי יותר ממיליון שנה וניתן למחזר אותה ללא הגבלה בלי לפגוע באיכותה.

הנתון הגבוה מצטרף להישג נוסף של העיר - מקום ראשון במיחזור פסולת בין ערי מחוז ת"א, כפי שהעלה סיכום נתוני המיחזור לשנת 2012, שערך המשרד להגנת הסביבה. עוד הסתבר, כי אחוז המיחזור בעיר גבוה פי 3 מאחוז המיחזור הממוצע במחוז.

ראש עיריית הרצליה, יהונתן יסעור: "ההיענות הגבוהה של התושבים היא תוצאה של מודעות גבוהה ופעילות אינטנסיבית של העירייה בפרישה רחבת היקף של מיכלים ייעודיים, הסברה ופרסום. יחד נביא להגברת המיחזור ולצמצום הפגיעה באיכות הסביבה".

מנכ"ל תאגיד תמיר, קובי דר: "תושבי הרצליה ממשיכים להוכיח כי הם בעלי אחריות סביבתית גבוהה וכי מיחזור מהווה עבורם ערך חשוב. אני מאמין, כי ככל שיעבור הזמן, כמות פסולת האריזות המועברת למיחזור תהיה אף גבוהה יותר, והיקפי הטמנת הפסולת בעיר יצטמצמו".

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525