אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

בעקבות אישור בניית מחלף הרב מכר ב-2015, תקודם בניית אלפי יחידות דיור, קווי תחבורה ומבני תעשיה

2/10/2013
בעקבות אישור בניית מחלף הרב מכר ב-2015, תקודם בניית אלפי יחידות דיור, קווי תחבורה ומבני תעשיה (הגדל)


השבוע חתם משרד התחבורה על הסכם המאשר את מימון פרויקט בניית מחלף הרב-מכר, המחבר את מערב הרצליה ורמת השרון לכביש החוף וציר איילון.הירשמו
לדיוור הישיר

  

הצטרפו
לפייסבוק העירוניעבור העיר הרצליה, משמעות החתימה הינה תחילת קידום מהיר וביצוע של תוכניות בנייה לאלפי יחידות דיור, פיתוח תשתיות תחבורה מתקדמות ומתן היתרים לאלפי מטרים של בנייה חדשה באזור התעסוקה במערב העיר.

ראש עיריית הרצליה יהונתן יסעור מסר כי כעת, משניתן האישור העקרוני למימון, בין הפרויקטים שביצועם יצא לדרך נמצאים: פרויקט בנייה של אלפי יחידות דיור ב"חוף התכלת", המשך שלב ב' של תוכנית "גליל ים", פיתוח אזור התעסוקה ותחילת העבודות על קווי התחבורה של פרויקט ה BRT, שתחילתו הותנתה עד כה בבניית מחלף הרב-מכר.

בנוסף, הדגיש ראש העיר, המחלף ישחרר את העומסים בתנועה מכיוון מערב העיר ויביא לשיפור ניכר באיכות חיי התושבים הגרים באזור ולהרחבת כלל אפשרויות המגורים בעיר.

עלות הפרויקט מוערכת בשלב ראשון בכ-250 מיליון ₪, מתוכם 30% ימומנו על ידי הרשויות המקומיות של הרצליה ורמת השרון.

בהחלטה משותפת של משרד התחבורה והרשויות נקבע כי תכנון הפרויקט יבוצע על ידי הרשויות עצמן. כבר בימים אלה מתכננת עיריית הרצליה, בשיתוף עם רמת השרון, את תוכניות הבנייה לביצוע מפורט של תוואי הכבישים, הכניסות, היציאות והמנהרות.

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525