אפשר לעזור?

קישור לדף הפייסבוק העירוני               קהילה בונה עיר - תוכנית המתאר של הרצליה          

כל עיר צריכה מרפסת - "המרפסת" - מרכז הצעירים הרצליה יוצא לדרך

אירוע הפתיחה של "המרפסת" יתקיים ביום רביעי, 1.1.14. במופע האמנותי, הזמרת אפרת גוש. הכניסה ללא תשלום לכל תושבי העיר
24/12/2013
כל עיר צריכה מרפסת - "המרפסת" - מרכז הצעירים הרצליה יוצא לדרך (הגדל)

 

בשורה לתושבי הרצליה, ובעיקר לצעירים שבהם: ביום רביעי, ה- 1 בינואר, ייפתח מרכז הצעירים הרצליה, "המרפסת", ויפעל לתת מענה לצרכים המגוונים של צעירים בגילאי 21-35. 

 

הירשמו
לדיוור הישיר

   

הצטרפו
לפייסבוק העירוניאירוע הפתיחה יתקיים במעמד ראש העיר, משה פדלון, סגנית ומ"מ ראש העיר, מאיה כץ, חברי מועצת העיר והציבור הרחב. בחלק האמנותי תופיע הזמרת אפרת גוש.

תחומי הפעילות של "המרפסת" יתמקדו ביזמות טכנולוגית וחברתית, מנהיגות צעירה, הכוונה לחיילים משוחררים, יזמות עסקית, קורסים והכשרות מקצועיות, סדנאות להורים צעירים, אירועי תרבות ועוד.

עד כה פעל מרכז הצעירים במקומות שונים ברחבי העיר וקיים אירועי תרבות, ירידים ומסיבות, אליהם הגיעו מאות מצעירי העיר. עתה יפעל המרכז בבית הקבע שלו ברחוב סוקולוב 5.

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון מסר: "מרכז הצעירים הוא שירות קהילתי מהמעלה הראשונה, שיתרום לזיקה עמוקה יותר של צעירי העיר עם הרצלייה לצד מתן פתרון מקצועי לבעיות שהם עשויים להיתקל בהן. חייבים לטפח את הדור הצעיר בעיר ובכך לספק לו הזדמנויות להצליח".

מ"מ וסגנית ראש העיר, מאיה כץ: "אני שמחה לבשר על פתיחת מרכז הצעירים, זהו פרויקט שיזמתי עוד כחברת מועצה וכעת מקבל את הרוח הגבית אותה הוא צריך, זהו צעד חשוב ובשורה של ממש לצעירי העיר. המרכז עתיד לתת שירות לתושבים הצעירים בתחומים ייחודיים בהם, יזמות טכנולוגית, מנהיגות צעירה, חיילים משוחררים, הורים צעירים ואירועי תרבות ופנאי. בתחומים אלו ייתן המרכז כלים לתושבים באמצעות קורסים וליווי אישי צמוד, המרכז הוקם לאחר מחשבה רבה מיפוי וזיהוי הצרכים של הדור הצעיר, זיהנו שלדור הצעיר יש לעיתים צורך בייעוץ מקצועי בצמתים המרכזים של קבלת ההחלטות, החלטות אשר ישפיעו רבות על עתידם המקצועי והאישי בהמשך חייהם, אני מאמינה שהמרכז יקדם רבות את חיי הפרט לצד תרומה רחבה לקהילה". 


 

 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525