אפשר לעזור?

דבר ראש העירייה

דבר ראש העירייה (הגדל)

תושבות ותושבים יקרים,

עיריית הרצליה חרטה על דיגלה לפעול לקידום תחום הקיימות כתפישה על-עירונית, וכך לייצר למען תושביה סביבה עירונית טובה ובריאה, תוך חיזוק ההון הקהילתי והעירוני. כך לאורך כל השנה משקיעה העירייה מאמצים ומשאבים רבים ב בהקמה ובפיתוח פארקים וריאות ירוקות, בשמירה על הטבע העירוני, בהרחבת הגינות הקהילתיות והחקלאיות בעיר, בהטמעת התייעלות אנרגטית במגוון תחומים, בקידום המיחזור וצמצום הפסולת ובהטמעת אסטרטגיה של קיימות בניהול העירוני.

 

כחלק מקידום חזון זה ומיצוב הרצליה כעיר בת קיימא יתקיים בסוף חודש מאי בפעם הראשונה בעיר, "שבוע הקיימות של הרצליה". השבוע מתקיים בהובלת היחידה לאיכות הסביבה בשיתוף פעולה עם יחידת הבריאות, פארק הרצליה, בית קינן, הסינמטק ועמותות סביבתיות כמו עמותת צלול והחברה להגנת הטבע.

 

במהלך השבוע, שיחל ביום ראשון 26/5 יתקיימו שלל אירועים בנושאים מגוונים, לציבור הרחב וכן במערכות החינוך העירוניות. תוכלו לקרוא על כך בפירוט באתר ובפייסבוק העירוני.

 

על מנת שנוכל לעמוד במשימה עלינו להוביל גם שינוי תודעתי והתנהגותי וזאת, לא נוכל לעשות בלעדיכם תושבי העיר! על כן אני קורא לכם להגיע ולהשתתף באירועי שבוע הקיימות של הרצליה.

 

הרצליה מקיימת

26 במאי - 1 ביוני

למעבר לעמוד המידע והרישום  
  

     


  שלכם, 

  משה פדלון
  ראש העירייה

חתימה של ראש העיר הרצליה 

 

 

 פנייה ללשכת ראש העיר

 
 

עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525