המרכז לפיתוח עירוני חרט על דיגלו קידום שדרת העסקים הקטנים הפועלים במרכז העיר, כמו גם בשכונות. אנו משקיעים בפעילות שיווקית מגוונת, חשיפה ומשיכת קהלי יעד מגוונים- לטובת פיתוח מרכז העיר והעסקים הפועלים במקום. 

  • במרכז פלוס - כרטיס ההטבות של מרכז העיר, יחדש פעילות ב-2018 עם מגוון הנחות, מבצעים והצעות למחזיקים בו. למעלה מ- 4000 איש כבר מחזיקים בכרטיס המועדון של מרכז העיר. פרטים נוספים בקרוב.
  • "קונים ומצטלמים" - הפנינג של קניות לקראת החגים במרכז העיר. כל מי שצבר חשבוניות בגין קניות בסכום של 50 ₪ ומעלה - נהנה משי מתנת עיריית הרצליה- המרכז לפיתוח עירוני: מגנט אישי מעוצב. שחקני רחוב מפתיעים ומוסיקת רקע סוחפת - הוסיפו לחוויית הקניה והבילוי. מאות, רכשו, הצטלמו ונהנו במרכז העיר.

 

  • תרבוTEA - סדרה של הרצאות בבתי קפה ברחבי העיר. שעות הצהרים המאוחרות מהוות נקודת זמן פחות עמוסה בבתי הקפה. באמצעות תוכן איכותי, אקטואלי ומעשיר- מושכים קהלי יעד, הנחשפים לבתי הקפה, מזמינים במקום ונהנים ממפגש בלתי אמצעי מרתק עם אישי ציבור, תרבות תקשורת ועוד.
  • ירידים - בשני האירועים העירוניים במרכזיים - העדלאידע וחגיגות יום העצמאות- אנו פועלים לעידוד המסחר המקומי, ומאפשרים רק לסוחרים שעל טוואי הפעילות להציב שולחן ולמכור את מרכולתם. מוזמנים לפנות אלינו לקבלת טפסי השתתפות וקבלת אישור.