מתי?

ביום חמישי, ה-15 באוגוסט 2019

בשעה: 20:00

הוסף ללוח שנה 2019-08-15 20:00:00 2019-08-15 00:00:00 Asia/Jerusalem הרצאה - "יהיה כאן לונה פארק - מה עושים כשמקבלים בשורה מטלטלת שמשנה לנו את החיים?" למידע מלא: https://www.herzliya.muni.il/events/178/ בית קינן

איפה?

בית קינן


"בית קינן" מתכבד להזמינכם להרצאתו של שחר שקלש, עורך בעיתון "מעריב" בתשע השנים האחרונות, כתב במוסף "סופהשבוע" של העיתון בתחומים מגוונים. מדריך ומנחה קבוצות ב"יד ושם".

נושא ההרצאה:  "יהיה כאן לונה פארק - מה עושים כשמקבלים בשורה מטלטלת שמשנה לנו את החיים?"

תקציר ההרצאה:

לעיתונאי שחר שקלש (מעריב) התהפכו החיים ברגע, כשנאמר לו שאמו חולה בסרטן סופני. שחר, בן יחיד לאם חד הורית, היה צריך להתמודד עם ההלם והבירוקרטיה המעיקה ובמקביל לייצר רגעים משמעותיים ומהנים עם אמא שמפסיקה לתפקד. אחרי שנים של בחינת נתונים מתחומי המדע, הפילוסופיה וניהול המשברים הוא מספר איך זה עבד לו.

זו הרצאה אופטימית שנותנת כלים להתמודד עם צרות ולצאת מהן בשלום. כזו שמלמדת כל אחת ואחד מאיתנו לייצר משמעות בכל סיטואציה, לנצח את המערכות שפועלות נגדנו, להפוך געגוע לעניין חיובי ולהימנע מרגשות אשם.

על המרצה:

שחר שקלש, עיתונאי במעריב בתשע השנים האחרונות, כתב מגזין במוסף "סופהשבוע" של העיתון בתחומים מגוונים – מפוליטיקה והיסטוריה ועד תופעות חברתיות. כמו כן הוא עורך במדור הספורט של העיתון.

במקביל לעבודתו העיתונאית משמש שקלש מדריך ומנחה קבוצות ב"יד ושם", בעיקר של כוחות ביטחון וקבוצות חינוכיות שמגיעות ערב צאתן למסע בפולין. הוא מרצה על נושאים שונים, ביניהם סיפורו האישי, שמשלב פרקטיקות שונות להתמודדות עם משברים קטנים וגדולים.

ההרצאה תתקיים ביום חמישי, 15.8.19 בשעה 20:00 בחצר "בית קינן", רחוב נתן אלתרמן 51, הרצליה.

ההרצאה פתוחה לקהל הרחב אך מותנית ברישום בקישור הבא-  http://bit.ly/2Zlobwv

נשמח לראותכם!

הרצאה - "יהיה כאן לונה פארק - מה עושים כשמקבלים בשורה מטלטלת שמשנה לנו את החיים?"