מתי?

ביום חמישי, ה-12 בספטמבר 2019

בשעה: 20:00

הוסף ללוח שנה 2019-09-12 20:00:00 2019-09-12 00:00:00 Asia/Jerusalem הרצאה: דורון שפר - "ענני" – סיפור חיים אישי למידע מלא: https://www.herzliya.muni.il/events/218/ "בית קינן" - רחוב נתן אלתרמן 51, הרצליה

איפה?

"בית קינן" - רחוב נתן אלתרמן 51, הרצליה


"בית קינן" מתכבד להזמינכם להרצאתו של דורון שפר, כדורסלן עבר ישראלי. לאורך הקריירה המפוארת שיחק דורון בנבחרת ישראל ובקבוצות מכבי תל-אביב, הפועל ירושלים והפועל גליל עליון, איתן הגיע להישגים יוצאי דופן. דורון היה לשחקן הישראלי הראשון שנבחר בדראפט ה-NBA על ידי קבוצת לוס אנג'לס קליפרס.

נושא ההרצאה:  דורון שפר – "ענני" – סיפור חיים אישי

רקע על ההרצאה:

במפגש מיוחד ויוצא דופן מספר דורון את סיפור חייו, שעובר דרך מגרשי הכדורסל, ההתמודדות עם מחלת הסרטן, המסע להודו ומגיע עד ההתקרבות לעולם התורה. דרך סיפורו האישי, הוא מחבר בין הגוף לנפש, בין עולם החומר לעולם הרוח, בין אולמות הכדורסל לעולם התורה ובין העבר, ההווה והעתיד. במהלך השיחה ירחיב ויעמיק דורון בנושאי בריאות הגוף והנפש, תיקון המידות, התמודדות עם משברים, לקיחת אחריות  ויצירת שינויים, צמיחה והתחדשות. המפגש עם דורון מעורר השראה, משאיר את המשתתפים עם הרבה חומר למחשבה ונותן להם שפע של עצות וכלים לחיים בריאים, שמחים ומאוזנים יותר.

על המרצה:

דורון שפר, בן 47, נשוי ואב לחמישה. כדורסלן עבר ישראלי מוכר ומוערך.  במהלך שנות פעילותו היה דורון שחקן מוביל בקבוצות שאיתן הגיעו להישגים יוצאי דופן: מכבי תל אביב, הפועל ירושלים, הפועל גליל עליון, אוניברסיטת קונטיקט ונבחרת ישראל. בשנת 2002 התמודד דורון עם מחלת הסרטן שבעקבותיה שינה את אורחות חייו ברבדים הפיזיים, הנפשיים, המנטליים והרוחניים. בשנת 2012 הקים יחד עם אשתו את 'היולי' מקום לאירוח, סדנאות וטיפולים במושב אמירים שבגליל . בשנת 2013 הוציא את ספרו האוטוביוגרפי "ענני". בשנת 2017 יצא ספרו השני "משחק החיים".כיום דורון משמש כמאמן אישי, מרצה ומעביר סדנאות בארץ ובעולם  שנועדו לקהלים מכל הסוגים ובני כל הגילאים. במפגשים אלה מגולל דורון את סיפור חייו ונותן כלים ועצות לחיים בריאים שמחים ומאוזנים יותר.

ההרצאה תתקיים ביום חמישי, 12.9.19 בשעה 20:00 בחצר "בית קינן", רחוב נתן אלתרמן 51, הרצליה.

ההרצאה פתוחה לקהל הרחב אך מותנית ברישום בקישור הבא-  https://bit.ly/2ZwwXa2

נשמח לראותכם!