מתי?

ביום חמישי, ה-16 ביולי 2020

בשעה: 20:30

הוסף ללוח שנה 2020-07-16 20:30:00 2020-07-16 00:00:00 Asia/Jerusalem ההתנדבות ששינתה את חיי - הרצאה של עדי בן דור-שולמן למידע מלא: https://www.herzliya.muni.il/events/698/ מפגש זום בבית קינן

איפה?

מפגש זום בבית קינן


הרצאה בבית קינן - מידע נגיש קיים בעמוד האירוע


"בית קינן" מתכבד להזמינכם להרצאתה של עדי בן דור-שולמן, בוגרת תואר ראשון בתקשורת ומנהל עסקים ומומחית שיווק, יזמות חברתית וחיבור בין אנשים. מייסדת שותפה בארגון 180° - ארגון חברתי פורץ דרך הפועל לקידום ושילוב אנשים עם מוגבלויות בחברה, באמצעות פעילות ספורטיבית משותפת.

נושא ההרצאה: "ההתנדבות ששינתה את חיי".

 

רקע על ההרצאה:

בהרצאה מרגשת ומעוררת השראה, מספרת עדי את סיפורה האישי - כיצד החליטה להקים ארגון חברתי פורץ דרך, שעוזר היום למאות ילדים ובוגרים עם מוגבלויות וצרכים מיוחדים, לעסוק בפעילות ספורטיבית.

עדי הגיעה להתנדב בקבוצת ריצה, שם פגשה ילד עם אוטיזם בפעם הראשונה בחייה והקשר שנוצר ביניהם, הפך לחברות מופלאה ששינתה את חייה.

לפני כ-5 שנים, משבר גדול שחוותה אחרי הלידה בבית חולים, גרם לה לבנות רשימת חלומות. כאשר הבריאה, החלה עדי להגשים אותם והקימה מיזם חברתי שיעשה שינוי בחייהם של אנשים מיוחדים.

לאורך ההרצאה משלבת עדי סיפורים מרגשים על האנשים של 180° שכנגד כל הסיכויים הצליחו להגיע להישגים ולהגשים חלומות.

בהרצאה, מתמקדת עדי במסרים של צמיחה מתוך משבר, עבודת צוות, שמירה על אופטימיות, התנדבות וכיצד קשרים וחיבורים בין אנשים, יכולים להפוך את העולם שלנו למקום טוב יותר.

ההרצאה תתקיים ביום חמישי, 16.7.2020 בשעה 20:30 דרך אפליקציית ZOOM

ההרצאה פתוחה לקהל הרחב אך מותנית ברישום בקישור הבא

נשמח לראותכם!