יקירי הרצליה |  תשע"ב- 2012
   

 ראובן ליימונד

סוניה פוריה

שרה ברנשטיין

אליעזר יניב

אברהם דהרי

 משה דנגוט

אליהו הדר

 


 


ראובן ליימונד
על פעילותו בהתנדבות כיו"ר סניף "אילן" בהרצליה, יו"ר סניף אגודת צוות – גימלאי צה"ל, גזבר וחבר הנהלה  באגודת הגימלאים ליד מועצת הפועלים בהרצליה וכן על השתתפותו, בהתנדבות, בוועדות שונות בהנהלת העיר.


סוניה פוריה
על פעילותה המיוחדת לפתיחה והפעלה של סניף אקי"ם בהרצליה, מעורבותה ופעילותה הרבה לבניית הוסטל "השחר" לדיירים עם עיכוב התפתחותי שכלי.


שרה ברנשטיין
על פעילותה ההתנדבותית במסגרת יחידת הבריאות העירונית ושותפות בעשייה לקידום הבריאות בקהילה.


אליעזר יניב
ל פעילותו ההתנדבותית כסגן יו"ר ארגון הגג של ארגוני המתנדבים ועמותת "מתנדבי הרצליה", ושותפותו בפרויקט חלוקת סלי מזון למשפחות במצוקה. 


אברהם דהרי
על פעילותו בהתנדבות למען הקהילה, הקמת המרכז התורני "יד שלום", הנותן מענה ללימודי תורה לילדים, ארגון נופשונים, טיולים ותרומה לנזקקים.


משה דנגוט
יהן כיו"ר ועד ההורים בבתי הספר "הרצל" ו"ברנר", חבר בוועד שכונת יד התשעה, פעל לקידום מבנים ציבוריים. משתתף בוועדות העירייה ומשמש יו"ר סניף "אנוש" לנפגעי נפש, פעיל ויוזם קשרים תרבותיים בין קהילת לייפציג והרצליה.


אליהו הדר
על פעילותו הענפה בהיותו מפקד שירות כיבוי אש והצלה בהרצליה וחינוך דורות של אנשי כיבוי מכל הארץ. היה חבר בוועדת תכנון ובנייה ופעיל בשיפור וקידום זכויות הגימלאים. ערך בהתנדבות סקר מבנים גבוהים בעיר כדי לשפר את הבטיחות בה.