מרכז המוזיקה  לחשוב. ליצור. להתרגש.


מרכז המוסיקה הרצליה

  ברוכים הבאים למרכז המוסיקה הרצליה

מרכז המוסיקה מוביל את כל התכנים המוסיקליים -בתחום החינוך ובתחום התרבות בעיר הרצליה. המרכז מוביל תוכניות עירוניות, מקדם פרויקטים למען הקהילה, מנגיש את המוסיקה לכלל האוכלוסייה ומאגד בתוכו את כל התזמורות, המקהלות וההרכבים המוסיקליים בעיר תחת גורם מקצועי אחד.

שימו ♥ נפתחה ההרשמה לקונסרבטוריונים לשנת הלימודים תשפ"ד:

להרשמה לקונסרבטוריון יד התשעה ונווה ישראל: 09-950-6625
להרשמה לקונסרבטוריון מערב העיר (במרכז תאו): 09-977-8800
להרשמה לקונסרבטוריון נווה ישראל: 050-200-3665

להרשמה דרך המייל לחצו כאן >>
מעוניינים להשאיר פרטים ושנחזור אליכם? לחצו כאן >


מגוון התכניות במרכז המוסיקה בהרצליה: מוזמנים לחשוב, ליצור ולהתרגש!
 


 


ניהול בית הספר למוזיקה:

דודי סופר, מנהל מרכז המוסיקה והקונסרבטוריון העירוני - פסנתרן ומנצח ותיק, בעל קריירה פורחת בארץ ובעולם, עם עשייה רחבה בתחום החינוך המוסיקלי. מנהל מוסיקלי של 3 תזמורות סימפוניות – ״תזמורת השרון הרצליה״, ״ התזמורת הבין דורית״, ״ התזמורת הסימפונית של הטכניון״ וכמו כן של ״תזמורת הנשיפה של הטכניון״. דודי מוביל 2 תוכניות קונצרטים חינוכיים לבני נוער- ״צלילים שלובים״ עם התזמורת הסמפונית חיפה ו״אלחאן״ עם ״תזמורת הגליל״ – התזמורת הערבית יהודית מנצרת. דודי מנצח בקביעות על התזמורות המובילות בארץ ומופיע בקביעת באירופה, צרפת ואיטליה. דודי מביא איתו רוח חדשה, רעננה ומוביל קו מקצועי ועדכני בעיר.

גיא טירם - מנהל הקונסרבטוריון שלוחת מערב הרצליה | אלעד כץ - מנהל פרוייקט בית ספר מנגן הרצליה | ינון שמש - אב בית ראשי מרכז המוסיקה הרצליה | רונית מואיל - אם בית יד התשעה | דורוטה כהן - מזכירה שלוחת יד התשעה | דפנה - מזכירה שלוחת מערב העיר |


ליצירת קשר:

לפרטים והרשמה: 09-9506625 מייל

מעוניינים להשאיר פרטים ושנחזור אליכם? לחצו כאן >

אייקון פייסבוק  לעמוד הפייסבוק של מרכז המוזיקה >