נעים בסופ"ש בהרצליה

 אודות השירות:
נעים בסופ”ש
הוא מערך היסעים הפועל בסופי השבוע בין הרשויות אבו גוש, גבעתיים, הוד השרון, הרצליה, כפר סבא, מבשרת ציון, מודיעין-מכבים-רעות, מטה יהודה, נס ציונה, קריית אונו, רמת שרון, שוהם ותל אביב-יפו, המאפשר נסיעה אל מרכז הערים ובין השכונות, בשעות שבהן תחבורה ציבורית סדירה אינה פעילה. השירות פעיל בימי שישי, ובימי שבת.

אייקון שימו לב  מידע נוסף על המערך באתר נעים בסופ"ש >>
אייקון וואטסאפ לעדכונים שוטפים הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של נעים בסופ"ש >>


 הקווים של הרצליה: קווים 721 ו- 722 להרצליה

  קו 721

מסלול
: מהרצליה מרכז – לכרמלית תל אביב
תדירות: אחת לשעה | מידי שעה עגולה

תחנות
* תל אביב: מסוף כרמלית, חופי תל אביב, דיזינגוף סנטר, הבימה, כיכר רבין, דרך נמיר
* רמה"ש: סינמה סיטי
* הרצליה: מרינה, קניון שבעת הכוכבים, מרכז הרצליה

שעות פעילות: 
ימי שישי מ-17:00 עד 01:00 | מהרצליה לת"א ומת"א להרצליה
ימי שבת מ-09:00 עד 17:00 ו מהרצליה לת"א
ימי שבת מ-10:00 עד 18:00 | מת"א להרצליה

לצפייה במסלול הקו מהרצליה לתל אביב >>
לצפייה במסלול הקו מתל אביב להרצליה >>
לצפייה במסלול הקו בגוגל מפות לחצו כאן >>
 קו 722

מסלול
: מהרצליה צפון – לכרמלית תל אביב
תדירות: אחת לשעה | מידי מחצית השעה

תחנות:
* תל אביב: מסוף כרמלית, חופי תל אביב, דיזינגוף סנטר, הבימה, כיכר רבין, דרך נמיר
* רמה"ש: סינמה סיטי
* הרצליה: מרינה, חוף הים, הרצליה פיתוח, קניון שבעת הכוכבים, צפון הרצליה

שעות פעילות:
ימי שישי מ-17:30 עד 01:30 | מהרצליה לת"א ומת"א להרצליה
ימי שבת מ-09:30 עד 17:30 | מהרצליה לת"א
ימי שבת מ-10:30 עד 18:30 | מת"א להרצליה

לצפייה במסלול הקו מהרצליה לתל אביב >>
לצפייה במסלול הקו מתל אביב להרצליה >>
לצפייה במסלול הקו בגוגל מפות לחצו כאן >>

נגישות: לתיאום הסדרי נגישות יש לפנות מראש למוקד הטלפוני, שמספרו 03-7313911, בשעות הפעילות של השירות.


שאלות נפוצות - נעים בסופ"ש

הנסיעה בקווי נעים בסופ"ש הינה בחינם.

השירות של קו 721 מהרצליה לת"א ומת"א להרצליה פועל בימי שישי מ-17:00 עד 01:00 ובשבת מהרצליה לת"א מ-09:00 עד 17:00 ומת"א להרצליה מ-10:00 עד 18:00.

השירות של קו 722 מהרצליה לת"א ומת"א להרצליה פועל בימי שישי מ-17:30 עד 01:30 ובשבת מהרצליה לת"א מ-09:30 עד 17:30 ומת"א להרצליה מ-10:30 עד 18:30.

מכיוון שייתכנו לעיתים שינויים בשעות הפעילות, מומלץ להתעדכן באפליקציות התחבורה רב-פס, אוטובוס קרוב ו- מוביט.

השירות פועל בתדירות משתנה בכל אחד מהקווים – פעם בשעה בכל אחד מהקווים בשני הכיוונים בהתאם ללוח הזמנים. מומלץ להתעדכן באפליקציות התחבורה רב-פס, אוטובוס קרוב ו- מוביט.

מידע על מסלולי הקווים ועל התחנות ניתן למצוא באפליקציות התחבורה רב-פס, אוטובוס קרוב ו- מוביט.

זמני ההגעה לתחנה יכולים להשתנות בעקבות עומסי תנועה, עצירה בתחנות ועומס נוסעים. מומלץ להתעדכן באפליקציות התחבורה רב-פס, אוטובוס קרוב ו- מוביט.

אנו עושים מאמצים שמצבים כאלה לא יקרו, אבל אם בכל זאת זה קרה, ניתן לדווח במוקד הטלפוני, שמספרו 03-7313911, בשעות הפעילות של השירות. מחוץ לשעות הפעילות, ניתן לדווח למוקד שירות 106 של עיריית ת"א-יפו.

במקרה של נהג שנסע בצורה מסוכנת, יש לדווח למוקד הטלפוני, שמספרו 03-7313911, בשעות הפעילות של השירות. מחוץ לשעות הפעילות, ניתן לדווח למוקד שירות 106 של עיריית ת"א-יפו.

מסכי המידע האלקטרוניים בתחנות שייכים ומופעלים על ידי משרד התחבורה ולא ניתן לקבל בהם מידע על קווי נעים בסופ"ש, שמופעלים על ידי העיריות.

כדי להקל על הזיהוי, התחנות משולטות עם מספרי הקווים שעוצרים בהן. כמו כן, ניתן לאתר את התחנות באפליקציות התחבורה רב-פס, אוטובוס קרוב ו-מוביט.

האוטובוסים של השירות ממותגים באמצעות מסך אלקטרוני מואר עם מספר הקו ושילוט עם לוגו נעים בסופ"ש.

לא תתאפשר עלייה עם מזון או אלכוהול. מים מותר.

מותר להעלות לאוטובוס חיות מחמד קטנות אם הן קשורות ברצועה ומצוידות במחסום פה, מונחות על הברכיים או מוחזקות על הידיים כך שאינן יכולות לפגוע או להטריד את הנוסעים. ניתן לעלות לאוטובוס עם כלב נחיה הקשור ברצועה וללא זמם.

ניתן להכניס עגלת תינוק או קורקינט / אופניים לתא המטען של האוטובוס אם זה מתאפשר מבחינת גודל המטען והמקום הזמין.

אם אבד או נשכח חפץ באוטובוס, ניתן לפנות למוקד הטלפוני, שמספרו 03-7313911, בשעות הפעילות של השירות. מחוץ לשעות הפעילות, ניתן לפנות למוקד שירות  של עיריית ת"א-יפו 106.

נוסע עם מוגבלות, המעוניין להשתמש בשירות, יוכל לעשות זאת בתיאום מראש מול המוקד הטלפוני, שמספרו 03-7313911, בשעות הפעילות של השירות.

השירות פועל כיום בשלוש עשרה רשויות - אבו גוש, גבעתיים, הוד השרון, הרצליה, כפר סבא, מבשרת ציון, מודיעין-מכבים-רעות, מטה יהודה, נס ציונה, קריית אונו, רמת שרון, שוהם ותל-אביב-יפו. כל רשות שתביע רצון תוכל להצטרף לשירות.

מערכת הקווים של נעים בסופ”ש תוכננה כך שתעבור בעיקר בצירים הראשיים ובסמוך למקומות הבילוי והפנאי המרכזיים. גם אם לא קיים אוטובוס ישיר, ניתן לעבור בין כל קווי השירות בחופשיות. לתכנון מסלול הנסיעה ניתן להיעזר באפליקציות התחבורה רב-פס, אוטובוס קרוב ו- מוביט.

מערכת הקווים של נעים בסופ"ש תוכננה כך שהיא תעבור בעיקר בצירים הראשיים ותצמצם כניסה לתוך רחובות פנימיים בשכונות. בנוסף, במטרה למנוע פגיעה במוניות השירות, קווי נעים בסופ"ש אינם עוברים באזורי הנסיעה של מוניות השירות.

ניתן לכתוב לנו באמצעות טופס הפנייה שבאתר נעים בסופ"ש - חפשו את הריבוע "דברו איתנו". במקרים דחופים, ניתן לפנות למוקד הטלפוני, שמספרו 03-7313911, בשעות הפעילות של השירות. מחוץ לשעות הפעילות, ניתן לפנות למוקד שירות 106 של עיריית ת"א-יפו.

פרויקט נעים בסופ"ש הינו במימון מלא של הרשויות המקומיות השותפות. הצרכים לתחבורה ציבורית בשבת הינם רבים ומגוונים ובמגבלות התקציב לא ניתן לענות על כולם. אנו פועלים להרחיב את השירות אך בשלב זה לא צפוי להתווסף קו לנתב"ג.