פרסומת

דלג לתוכן העמוד

קליניקה פרטית לרפואה סינית בהרצליה ומומחה לטיפול בכאבים אותופדים בכלים השונים של הרפואה הסינית ובשנים האחרונות בעיקר ברפואה היפנית.
18 שנים מאז שהתחלתי אני מטפל ברפואה סינית מזה כ 18 שנה. 
באמונה שלי אני לא מרפא, תפקידי הוא לאבחן במדוייק , לקרוא נכון את הגוף והרפלקסים שלו ולייצר תנועה שמביאה לאיזון,  ולא פחות חשוב לעזור למטופלת להבין איך הרגלים מסויימים משפיעים ומוציאיםמחזירים את הגוף למצב שקט משוחרר ורגוע יותר עם זרימת דם יותר טובה ופחות כאב.

אני מסביר בסוף הטיפול הראשון והאבחנה שלרב מגיעים לסדרת טיפולים של פעם בשבוע, לחשוב ששעה אחת  מתוך 168 שעות בשבוע יכולה לעשות שינוי כל כך דרמטי בטיפול בכאב זו גישה שחלק ממטופלי מאמצים , ובדר"כ ההתקדמות בשיפור הכאב או המגבלה קטן יותר. אל מול המקרים שהמטופל אקטיבי וסקרן ,לוקח איתו את הטיפול ולומד להקשיב לגופו ביתר תשומת לב ובכך עוזר לעצמו בין היתר בעזרת כלים לטיפול עצמי שילמד במהלך הטיפולים - בין אם זה בעיסוי או לחיצהשפשוף של נקודות או אזורים בגוף או התאמת פעילות גופנית שתתמוך בתנועה שמובילה לשיכוך הכאב , או תרגילי נשימה וכו'... כל מיקרה לגופו :)
במהלך השנים ניהלתי את מגמת הטווינה מכללת מירב בכפר הירוק ,לימדתי רפואה סינית והצלחתי לעזור ולהקל באחוזים גבוהים לרב המטופלים שהגיעו אלי במיוחד בשנים האחרונות. 
אשמח לעזור לך :) מוזמןנת להתקשר
 


Opening times

יום ראשון - חמישי מ 9:00–20:00‏ יום שישי 8:00–16:00‏ יום שבת סגור